Nepřihlášený uživatel
Přihlášení | Nová registrace

Aktuality

2017.červen 13

Vážení zákazníci a obchodní partneři. Z důvodu inventury bude firma Screen servis, spol. s r.o. v pátek 16.6.2017 od 14:00 uzavřena. Budeme se na Vás těšit opět v pondělí 19.6. od 7:00.
Děkujeme za pochopení

2017.květen 26

LETNÍ AKCE!
Při nákupu oplocení z e-shopu
www.ploty-sita.cz, nebo z Plotového centra Luběnice nabízíme ZDARMA k odvozu kvalitní ornici pro Váš pozemek!
Pro více informací volejte +420 585 150 378, nebo piště na info@ploty-sita.cz

2016.září 14

V letošním roce se naše firma po několikaleté odmlce zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Budeme se na vás těšit v pavilonu V, stánek číslo 011.

2016.březen 31

Ve dnech 31.3 - 2.4. 2016 jsme se zúčastnili 51. pokračování stavebního a technického veletrhu STAVOTECH Olomouc.

2015.listopad 17

Vážení zákazníci, nově jsme do sortimentu našeho e-shopu zařadili produkty LOCINOX.

Jedná se o sortiment velmi kvalitních zámků a jejich dorazů, jištění bránových křídel, závěsů bran (pantů) a příslušenství.

2015.listopad 17

Představujeme Vám POD-PLOT - NOVINKU na českém trhu. Mnoho majitelů oplocení si při sekání trávy a údržbě zahrady marně láme hlavu, jak navždy zabránit prorůstání trávy a plevele středem plotu. POD-PLOT jim tento problém jednoduše vyřeší.

POD-PLOT
• je nezbytným doplňkem všech druhů oplocení, které nejsou podezděny betonovým pásem
• zabraňuje prorůstání trávy a plevele středem plotu
• má jednoduchou instalaci, kterou zvládne každý
• je dodáván v pevném PE sáčku s přebalem
• můžete použít u nových i starších plotů všech druhů
• balení výrobku POD-PLOT obsahuje 10 m černé folie z LDPE materiálu, 20 ks kotvících plastových hřebů a návod k pokládce

2015.listopad 09

Ve dnech 5. - 7. 11. 2015 jsme se zúčastnili 50. pokračování stavebního a technického veletrhu STAVOTECH Olomouc, jehož součástí byla i výstava a konference Moravská dřevostavba. Veletrh se konal na olomouckém Výstavišti Flora.

Jako novinku jsme prezentovali sortiment profesionálního kování na branky a brány LOCINOX.

V rámci doprovodného programu jsme v přednáškovém centru veletrhu v pavilonu A prezentovali možnosti zakládání dřevostaveb na zemních vrutech.
Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit.

2015.květen 04

Dnešním dnem vycházíme vstříc těm zákazníkům, kteří chtějí za zboží zakoupené nebo osobně odebrané na prodejně zaplatit prostřednictvím platební karty.

2015.únor 10

Vážení zákazníci, nově jsme do sortimentu našeho eshopu zařadili nastavitelné zemní vruty BAYO.S. Systém obsahuje dva základní vruty, dvě rozdílná prodloužení a různé druhy patek určené k rozdílnému kotvení. Více najdete v příslušné kategorii produktů.

2014.prosinec 03

Nově jsme do sortimentu Ploty a pletiva zařadili kategorii MOBILNÍ OPLOCENÍ, ve které najdete systém zahrnující díly mobilního oplocení, plastový podstavec a zajišťující sponu.

2014.říjen 13

V minulých dnech jsme zrealizovali oplocení RD v Prostějově systémovým gabionovým oplocením ZENTURO v kombinaci s dřevoplastovými WPC profily. Jedná se horizontálně umístěné, podlahové profily v červenohnědé barvě s kartáčovaným povrchem. Profily jsou připevněny střídavě na pomocný L profil nýtováním. V čelní části gabionového oplocení ZENTURO je zapuštěna nerezová poštovní schránka.

2013.říjen 15

Na právě otevírané Galerii ŠANTOVKA v Olomouci se můžete setkat i s našimi produkty. Pro našeho partnera jsme zrealizovali dodávku gabionových sítí pro obklad rekonstruovaného nábřeží Mlýnského potoka a rovněž pro obklad paty lávky pro pěší.

2013.říjen 10

Konečně můžeme říci, že na nás neplatí rčení "kovářova kobyla chodí bosa". Ve velmi krátké době a souběžně s realizací jiných zakázek, jsme si oplotili firmu jedním z nejkvalitnějších typů oplocení ze svařovaných panelů. Panely jsou upevněny skrytě v montážní liště a pod nimi je umístěna elegantní podhrabová deska. Oplocení je v barvě RAL 7016 (samozřejmě na zinkovaném základě). Součástí oplocení je branka a samonosná brána s průjezdní šířkou 7 m a elektrickým pohonem BENINCA. Vjezd je zvýrazněn několika poli gabionového plotu ZENTURO, vyplněného valouny.

2013.září 18

Zákazníkovi jsme navrhli kombinaci gabionových košů s okem 100x50mm s brankou a bránou privátního oplocení WIŚNIOWSKI - vzor AW.10.83. Realizaci si provedl svépomocí.

2013.srpen 05

Aktuálně provádíme montáž oplocení průmyslového areálu na zemní vruty KRINNER. Jedná se o velmi rychlý způsob montáže oplocení, kdy je potřeba co nejdříve uzavřít plotem rozšiřující se areál. Prostor pod plotem bude doplněn zámkovou dlažbou.

1 | 2